KOŘENÍ VARIANT SPOL. S R.O.

Vítejte ve společnosti Variant!

Jsme česká rodinná firma zabývající se zpracováním a distribucí koření, s tradicí od roku 1992. V našem podnikání klademe důraz na kvalitu a výběr surovin. S moderním technologickým zázemím a pečlivým výběrem našich dodavatelů zajišťujeme, že naše produkty splňují očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Věříme, že klíčem k úspěchu je spokojenost našich zákazníků. Individuální přístup je pro nás samozřejmostí. Snažíme se vždy naslouchat přáním našich obchodních partnerů a společně nacházet nová řešení. Díky naší dlouholeté zkušenosti jsme spolehlivým partnerem jak pro menší společnosti, tak pro velké hráče na potravinářském trhu.

V našem sortimentu najdete samozřejmě vedle koření, také kompletní řadu směsí koření pro masnou výrobu, směsí pro ochucení bramborových lupínků, tekuté koření, čaj, sušené houby,  dále vložky do polévek, vývary, šťávy, jíšky a základy pro omáčky.

Díky vlastnímu výrobnímu provozu vybavenému veškerou potřebnou technologií k zpracování směsi koření, garantujeme jejich vysokou kvalitu při zachování přijatelné ceny.
Víme, že velký kulinářský zážitek je svým způsobem uměním, které oslovuje všechny smysly. Naše koření pomáhá vytvořit to pravé dílo.

Připojte se k nám a společně objevujme nové možnosti ve vašem podnikání.

KOŘENÍ VARIANT SPOL S.R.O.
KOŘENÍ VARIANT SPOL S.R.O.
KOŘENÍ VARIANT SPOL S.R.O.